تبلیغات
 هیئت کشتی شهرستان دهلران - مسابقات کشتی آزاد و فرنگی پهلوانکهای خردسالان.نونهالان و نوجوانان /style.css" type="text/css" rel="stylesheet" ?>/style.css" type="text/css" rel="stylesheet">
اولین دوره مسابقات کشتی آزاد و فرنگی پهلوانکهای خردسالان.نونهالان و نوجوانان به مناسبت 13 آبان روز دانش آموز بیاد کشتیگیران دانش آموز از دست رفته شهرستان دهلران ،زنده یاد رضا احمدی ، زنده یاد عباس اکبریان،زنده یاد سجاد رستمی، با همت ریاست محترم کشتی شهرستان دهلران جناب آقای مهندس محمد اکبری با حضور تیمهای پلدختر.رومشکان استان لرستان و تیمهای شهرستانهای مهران و دهلران استان ایلام به رقابت پرداختند

 کشتی آزاد شهرستان دهلران با 124 امتیاز، پلدختر 92 امتیاز،رومشکان 77 امتیاز
 کشتی فرنگی پلدختر با 77 امتیاز ،دهلران 74 امتیاز،و مهران با 62 امتیاز به ترتیب اول .دوم.سوم.شدند


 نتایج زیر بدست آمد
کشتی آزاد
خردسالان
 22kg امیر محمد فریدونی اول محمد حسین ملکشاهی دوم پوریا جعفری و سید ایلیا موسوی فر سوم
28kg محمد مهدی اکبری اول فرهاد اسماعیلی دوم محمدجواد جمشیدی،ابوالفضل نظری سوم
 32 kg محمدرضا جودکی 1 امیرمحمد علیپور 2 شایان علیپور3
 35 kg علی جاوید1 امیررضا سوری مطلق2 حسن مهدی پور 3
 38kg شهروز آزاد پور1 حمیدرضا ملک محمدی 2 مهدی پروین .رضا جعفری3
 47 kg محمد هادی خلفیان1 علیرضا اروانه 2 ارشیا محمودی 3
 نونهالان
 32kg آرین سعیدی فر1اول پیمان سلیمان نژاد دوم
38 kg پژمان سلیمان نژاد اول محمد متین علیزاده دوم
 kg 42رضا عبدی اول نیما امرایی دوم .حمیدرضا لرستانی .امیرحسین امرایی سوم
 45  kg محمد امین ملک محمدی اول محراب رضایی دوم
76 kg محمدرضا چامه  اول امیرحسین ابراهیمی دوم  امیررضا رمضانی سوم
 نوجوانان
 وزن 54 kg  یوسف میرزایی که به فنی ترین کشتی گیر مسابقات معرفی شد اول امیرحسین میرزایی دوم امیرحسین مهرابی.محمدرضا پاد سوم
103 kg محمدجواد مرادی مقدم اول امیر رضا جودکی دوم  فرشاد محکی سوم شدند
  کشتی فرنگی
خردسالان
وزن 29  kg فرشید منصورمطلق اول حسین نورالهی دوم محمدرضا مهم دار .محمد مهدی علیپور سوم
 53  kg  ابوالفضل هادی زاده اول دانیال علیمحمدی دوم اشکان پورجمشید سوم
 کشتی نونهالان فرنگی42kg معین کاظمی اول امیررضا رشنو دوم احمدرضا حاتمی. سید حسین موسوی سوم
53kg شایان آزادپور اول محمدرضا بادی زاده دوم محمد حسین بهرامی .امیرحسین میرزایی سوم
 نوجوانان
 50 kg امیرمحمد بابایی اول سینا مامی نیا دوم
وزن 54 کیلوگرم محمد دانیالی از پلدختر به عنوان فنی ترین کشتی گیر فرنگی شناخته شد اول .محمدرضا بادی زاده دوم علی رضا غلامی سوم.
58kg امیر حسین داودی اول .امیر میرزایی دوم
68 kg آرین ایمانی جودکی اول .ابوالفضل حمیدی دوم .میدیا مهم دار ،محمدحسین بصیری سوم
71 kg صادق فرج الهی
 74kg محمد جعفری

  در این مسابقات حضور تماشاگران و مهمانان پور شور خبر نوید بخش روزهای خوب کشتی دهلران را میدهد و از خانوادهای زنده یاد رضا احمدی.زنده یاد عباس اکبریان.زنده یاد سجاد رستمی  و از پیشکستوان آقایان ابراهیم کرمخانی.فرج نیکبخت.محمد رحیمی.و از  داوران  آقایان سعید داوری.رضا یعقوبیان.و از ریاست محترم کشتی استان ایلام جناب آقای حسن یاری نیا.و سرپرست فنی مسابقات آقای عباس غضنفری .واز مربی زحمتکش جناب آقای روح الله مرادعلیوند تجلیل شد .و تشکر ویژه از جناب آقای مهندس سعید نظر زاده نائب رئیس هیت کشتی شهرستان دهلران و کادر اجرایی. آقاین احسان رحمتی .محسن اروانه .عبدالله جابری.ولی فرضی .و از داور برتر جناب آقای سعید داوری از شهرستان دهلران.مربی برتر مصطفی احمدی از دهلران و کشتی گیر اخلاق هادی خلفیان تشکر و قدر دانی به عمل شد .                                                 (احسان رحمتی ) 

تاریخ : جمعه 14 آبان 1395 | 11:57 ب.ظ | نویسنده : امین عبدالی | نظرات


  • paper | وب مقاله بخون شیک شارژ شو | بک لینک
  • وب خرید از اینترنت | وب فیس چت