تبلیغات
 هیئت کشتی شهرستان دهلران - فدراسیون کشتی توجه بیشتری به لیگ داشته باشد /style.css" type="text/css" rel="stylesheet" ?>/style.css" type="text/css" rel="stylesheet">


غلامرضا محمدی؛ اگر لیگ کشتی برایشان مهم نیست تعطیلش کنند/ کادر فنی بزرگسالان کجا بود؟

 محمدی سرمربی تیم کشتی بیمه رازی با انتقاد از بی‌توجهی کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان به رقابت‌های لیگ کشتی، گفت: اگر لیگ برایشان مهم نیست آن را تعطیل کنند.
 غلامرضا محمدی درباره چهارمین قهرمانی متوالی تیم بیمه رازی در لیگ برتر کشتی آزاد و ارزیابی خود از سطح کیفی این رقابت‌ها، اظهار کرد: حضور کشتی‌گیران مطرح خارجی به جذابیت و زیبایی هرچه بیشتر این مسابقات کمک کرد و مرحله نیمه نهایی و فینال به معنای واقعی رنگ و بوی لیگ کشتی گرفت.
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران با انتقاد از بی‌توجهی کادر فنی تیم ملی بزرگسالان به رقابت‌های لیگ کشتی آزاد، گفت: کادر فنی تیم ملی بزرگسالان به چه علت در سالن رقابت‌های لیگ حضور نداشتند تا کشتی‌ها را تماشا کنند؟ علت این موضوع چیست و کجا بودند؟ اگر این مسابقات برایشان مهم است حداقل ناظر فنی برای مسابقات بگذراند تا از نزدیک شاهد رقابت‌ها باشد. اگر هم لیگ برایشان مهم نیست پس لیگ را تعطیل کنند.
وی افزود: امیدوارم اراده‌ای به وجود بیاید تا به  لیگ اهمیت داده شود و این لیگ به کشتی ما کمک کند و شاهد برنامه‌ریزی بهتر برای لیگ کشتی باشیم. هادی حبیبی رییس سازمان لیگ خودش به تنهایی همه بار زحمات را به دوش می‌کشد و لازم است توجه بیشتری به لیگ صورت گیرد.
سرمربی تیم بیمه رازی درباره برتری مقابل ایزی‌پایپ کاشان در دیدار فینال، گفت: رقابت فینال خوب بود و ایزی‌پایپ تیم خوبی را روانه مسابقات کرده بود. شاهد رقابت نزدیک و حساسی بودیم که با نتیجه ۵ بر۳ به سود ما به پایان رسید. تیم حریف تیم خوبی بود و در نیمه نهایی هم توانستند تیم خوب ستارگان ساری را با قدرت شکست دهند اما خدا را شکر توانستیم در برابر آن‌ها به پیروزی برسیم و برای چهارمین سال پیاپی قهرمان شویم.

وی در مورد احتمال برگزاری کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان در کاشان و این‌که با توجه به میزبانی این شهر از فینال لیگ کشتی، می‌توان این رقابت بین‌المللی را در کاشان به خوبی برگزار کرد؟ گفت: به نظر من باید شرایط خیلی بهتر از این شود و تماشاگران به سالن بیایند، چرا که تیم‌های خارجی و قهرمانان مطرح کشتی دنیا به ایران می‌آیند و میزبانی مطلوب از این رقابت بسیار مهم خواهد بود. امیدوارم بهترین تصمیم ممکن در این‌باره گرفته شود. اگر قرار است کاشان میزبان باشد باید شرایطش بهتر از این‌ها باشد. میزبانی کاشان برای لیگ خوب بود اما شرایط در جام باشگاه‌های جهان متفاوت است چرا که تیم‌های خارجی و قهرمانان دنیا در آن حضور خواهند داشت.

وی با اشاره به استقبال کم تماشاگران از رقابت فینال لیگ کشتی، گفت: من از این‌که استقبال خوبی از سوی تماشاگران صورت نگرفت تعجب کردم. امیدواریم جام باشگاه‌های جهان به میزبانی شهرهای کشتی‌خیز ایران برگزار شود تا ورزشگاه پُر شود. فدراسیون باید فکری در مورد این مساله داشته باشد.

تاریخ : چهارشنبه 3 آبان 1396 | 04:43 ب.ظ | نویسنده : ایلیا ب | نظرات


  • paper | وب مقاله بخون شیک شارژ شو | بک لینک
  • وب خرید از اینترنت | وب فیس چت