تبلیغات
 هیئت کشتی شهرستان دهلران - مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کشتی- کاشان /style.css" type="text/css" rel="stylesheet" ?>/style.css" type="text/css" rel="stylesheet">


مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کشتی "گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش" امروز (سه شنبه) در سالن دانشگاه آزاد اسلامی شهر کاشان برگزار شد.

در پایان این رقابت ها تیم بیمه رازی در دو رشته آزاد و فرنگی به عنوان قهرمانی رسید.

رده بندی تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد: 1- بیمه رازی 2- ایزی پایپ کاشان 3- ستارگان ساری 4- هلدینگ فراز قائمشهر
کشتی فرنگی: 1- بیمه رازی 2- سیناصنعت ایذه 3- شهدای مدافع حرم قم 4- رعد پدافند هوایی
نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

دیدارهای نیمه نهایی:

کشتی آزاد:

دیدار تیم های هلدینگ فراز – بیمه رازی (اسامی تیم هلدینگ در ابتدا آمده است):
هلدینگ فراز 3- بیمه رازی 5
57 کیلوگرم: مهران رضا زاده ، برنده – زائور اوگویف (4- صفر)
61 کیلوگرم: بخان گویگریف- مسعود اسماعیل پور، برنده (صفر- 10)
65 کیلوگرم: حسن مرادقلی- سید احمد محمدی، برنده (2- 11)
70 کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده - مصطفی حسین خانی (3- 2)
74 کیلوگرم: علیرضا قاسمی – ختیگ تسابولوف، برنده (صفر- 11)
86 کیلوگرم: عزت اله اکبری – محمدجواد ابراهیمی، برنده (صفر- 3)
97 کیلوگرم: حسن رحیمی، برنده - امیر محمدی (4- 3)
125 کیلوگرم: عبداله قمی- یداله محبی، برنده (10-7)


دیدار تیم های ایزی پایپ کاشان- ستارگان ساری (اسامی تیم کاشان در ابتدا آمده است):
ایزی پایپ کاشان 5- ستارگان ساری 3
57 کیلوگرم: نادر حاج آقا نیا - آرتیوم گبکوف، برنده (2- 12)
61 کیلوگرم: مهران نصیری – فرزاد عموزاد خلیلی، برنده (4- 5)
65 کیلوگرم: مرتضی قیاسی، برنده  – علی اصغر جبلی (3- 2)
70 کیلوگرم: سعید داداش پور، برنده - ماگومد قربان علی اف (9- 8)
74 کیلوگرم: رضا افضلی- امید حسن تبار، برنده (2- 3)
86 کیلوگرم: علیرضا کریمی، برنده - کامران قاسم پور (4- 4)
97 کیلوگرم: ولادیسلاو بایتسایف، برنده - اسماعیل نجائیان (8- 2)
125 کیلوگرم: گنو پتریاشویلی، برنده – جعفر شمس ناتری (10- صفر)


کشتی فرنگی:

دیدار تیم های رعد پدافند – بیمه رازی (اسامی تیم رعد در ابتدا آمده است):
رعد پدافند هوایی یک – بیمه رازی 7
59 کیلوگرم: بدون کشتی گیر- کرامت عبدولی، برنده
66 کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده - امین سوری (4- 3)
71 کیلوگرم: مجید خلیلی- رسول چونایف، برنده (1- 5)
75 کیلوگرم: سیاوش دوستاریان- سعید عبدولی، برنده (صفر- 9)
80 کیلوگرم: علی شریفی- یوسف قادریان، برنده (صفر- 5)
85 کیلوگرم: آرمان علیزاده – حسین نوری، برنده (صفر- 8)
98 کیلوگرم: محمد یگانه- امیرحسین حسینی، برنده (3- 5)
130 کیلوگرم: آرمان نظری- شهاب قوره جیلی، برنده (نظری کشتی نگرفت)


دیدار تیم های شهدای مدافع حرم قم- سینا صنعت ایذه (اسامی تیم قم در ابتدا آمده است):
شهدای مدافع حرم قم 2- سینا صنعت ایذه 6
59 کیلوگرم: امید قادری- شیرزاد بهشتی طلا، برنده (صفر- 8)
66 کیلوگرم: علیرضا پاسالاری- حسین اسدی، برنده (2- 10)
71 کیلوگرم: بهنام افشارنیک، برنده - محمد الیاسی (3- 1)
75 کیلوگرم: مهدی آغاز- پژمان پشتام، برنده (1- 10)
80 کیلوگرم: مهدی محمدزاده- ماکسیم مانوکیان، برنده (صفر- 11)
85 کیلوگرم: مهدی بالی- سامان عزیزی، برنده (3- 5)
98 کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده- ریوازی ناداراشویلی (صفر- 2)
130 کیلوگرم: محمدجواد جمال- مهدی نوری، برنده (صفر- 4)


دیدارهای فینال و رده بندی:

کشتی آزاد:

دیدار فینال: تیم های ایزی پایپ کاشان- بیمه رازی (اسامی تیم کاشان در ابتدا آمده است):
ایزی پایپ کاشان 3- بیمه رازی 5
57 کیلوگرم: نادر حاج آقا نیا، برنده – یونس سرمستی (9- 2)
61 کیلوگرم: مهران نصیری، برنده – مسعود اسماعیل پور (4- 3)
65 کیلوگرم: یونس امامی - سید احمد محمدی، برنده (صفر- 11)
70 کیلوگرم: محمد نادری- مصطفی حسین خانی، برنده (3- 4)
74 کیلوگرم: رضا افضلی - ختیگ تسابولوف، برنده (صفر- 10)
86 کیلوگرم: اسماعیل محمودی – محمدجواد ابراهیمی، برنده (2- 4)
97 کیلوگرم: سجاد عزیزی- مجتبی گلیج، برنده (صفر- 9)
125 کیلوگرم: ولادیسلاو بایتسایف، برنده - یداله محبی (4- 4)


دیدار رده بندی: ستارگان ساری- هلدینگ فراز (اسامی تیم ساری در ابتدا آمده است):
ستارگان ساری 6- هلدینگ فراز 2
57 کیلوگرم: آرتیوم گبکوف، برنده  – مهران رضازاده (7 – 1)
61 کیلوگرم: فرزاد عموزاد خلیلی، برنده - بخان گویگریف (17 – 6)
65 کیلوگرم: علی اصغر جبلی، برنده - حسن مرادقلی (6- صفر)
70 کیلوگرم: ماگومد قربان علی اف- حمیدرضا زرین پیکر، برنده (2- 3)
74 کیلوگرم: امید حسن تبار، برنده - علیرضا قاسمی (7- 2)
86 کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده - عزت اله اکبری (8 – 6)
97 کیلوگرم: اسماعیل نجائیان، برنده - حسن رحیمی (2- 1)
125 کیلوگرم: جعفر شمس ناتری- عبداله قمی، برنده (کشتی نگرفت)

کشتی فرنگی:

دیدار فینال: سینا صنعت ایذه – بیمه رازی (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
سینا صنعت ایذه 3- بیمه رازی 5
59 کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا – سامان عبدولی، برنده (صفر- 6)
66 کیلوگرم: حسین اسدی، برنده - علی ارسلان (7 – 2)
71 کیلوگرم: محمد الیاسی- رسول چونایف، برنده (2- 2)
75 کیلوگرم: پژمان پشتام- سعید عبدولی، برنده (صفر – 4)
80 کیلوگرم: ماکسیم مانوکیان، برنده - یوسف قادریان (5- 1)
85 کیلوگرم: سامان عزیزی- حسین نوری، برنده (1- 4)
98 کیلوگرم: ریوازی ناداراشویلی- سید مصطفی صالحی زاده، برنده (صفر- 11)
130 کیلوگرم: مهدی نوری، برنده - شهاب قوره جیلی (قوره جیلی به دلیل مصدومیت ادامه نداد)


دیدار رده بندی: شهدای مدافع حرم قم- رعد پدافند هوایی (اسامی تیم قم در ابتدا آمده است):
شهدای مدافع حرم قم 5- رعد پدافند هوایی 3
59 کیلوگرم: امید قادری، برنده - بدون کشتی گیر
66 کیلوگرم: علیرضا پاسالاری- محمد نوربخش، برنده (1- 5)
71 کیلوگرم: افشین اسلامی، برنده - مجید خلیلی (8 – 2)
75 کیلوگرم: مهدی آغاز- سیاوش دوستاریان، برنده (1- 5)
80 کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده  – علی شریفی (5- صفر)
85 کیلوگرم: مهدی بالی- آرمان علیزاده، برنده (2- 8)
98 کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده- صمد کاظمی (3- 1)
130 کیلوگرم: شادمان عظیمی، برنده - آرمان نظری (7- صفر)


تاریخ : سه شنبه 2 آبان 1396 | 10:21 ب.ظ | نویسنده : ایلیا ب | نظرات


  • paper | وب مقاله بخون شیک شارژ شو | بک لینک
  • وب خرید از اینترنت | وب فیس چت